İL BAŞKANI DELİOĞLU’NDAN TEŞEKKÜR MESAJI

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, 28 Mayıs seçim sonucu ile ilgili bir teşekkür mesaj yayınladı.

29 Mayıs 2023 Pazartesi 17:57

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu mesajında Şanlıurfalılara Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Ali İhsan Delioğlu, Recep Tayyip Erdoğan’ın büyük zaferiyle sonuçlanan 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili olarak yayımladığı mesajında şunları söyledi; “Her daim Cumhurbaşkanımıza olan sevdasını ortaya koyan kadirşinas Şanlıurfalı hemşerilerim, 28 Mayıs Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimlerinde de AK davanın lideri, Türkiye Yüzyılı’nın Mimarı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yeniden teveccüh gösterdi.

Bu vesileyle Şanlıurfalı hemşerilerime teşekkürlerimi sunuyorum. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da ifade ettiği gibi bu seçimin galibi 85 milyon vatandaşımızdır.

Aziz milletimiz, hizmeti, yatırımı, içeride ve dışarıda güçlü bir ülke olmayı, kardeşliği, sevgiyi, hoşgörüyü, birlik ve beraberlik içinde geleceğe yürümeyi tercih etti. Ülkemiz için artık istikamet Türkiye Yüzyılı’dır. Hep birlikte, her kesimden insanımızla Türkiye Yüzyılını güçlü bir şekilde inşaa edeceğiz.

Ben 14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimlerinde sandığa giderek iradesini ortaya koyan tüm Şanlıurfalı hemşehrilerime şükranlarımı sunuyor, hepsini saygı, sevgi ve muhabbetle kucaklıyorum.

Türkiye Yüzyılı vizyonuna en güçlü desteği yine Şanlıurfa’dan vermeye devam edeceğiz.’’ Dedi.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Gazilerimiz, Vatanseverliğin ve Kahramanlığın Yaşayan Abideleridir
Valilikte Bayram Heyecanı
Karısını Tabancayla Öldürdü
Belediye Başkanı Yılmaz, Mezarlıkta Vatandaşlarla Bayramlaştı
Şehit Aileleri Ziyaret Edildi