Cumhurbaşkanı Erdoğan İmzaladı,   Valiler Değişti
1. Hafta
YUKATEL DENİZLİSPOR
2 - 0
GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
0 - 1
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
0 - 1
ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
3 - 0
BEŞİKTAŞ A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
0 - 1
ANTALYASPOR A.Ş.
YENİ MALATYASPOR
3 - 0
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KONYASPOR
0 - 0
MKE ANKARAGÜCÜ
KASIMPAŞA A.Ş.
1 - 1
TRABZONSPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
5 - 0
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
2. Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş.
3 - 0
GÖZTEPE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ
1 - 1
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
ALANYASPOR
4 - 1
KASIMPAŞA A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1 - 2
FENERBAHÇE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2 - 1
DEMİR GRUP SİVASSPOR
ANTALYASPOR A.Ş.
0 - 2
YUKATEL DENİZLİSPOR
GALATASARAY A.Ş.
1 - 1
KONYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
2 - 1
YENİ MALATYASPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
4 - 1
GENÇLERBİRLİĞİ
3. Hafta
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
2 - 3
GALATASARAY A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
0 - 1
MKE ANKARAGÜCÜ
GÖZTEPE A.Ş.
0 - 0
YUKATEL DENİZLİSPOR
KONYASPOR
2 - 2
ANTALYASPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1 - 1
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
1 - 2
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
DEMİR GRUP SİVASSPOR
1 - 1
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
FENERBAHÇE A.Ş.
1 - 1
TRABZONSPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
2 - 3
ALANYASPOR
4. Hafta
GALATASARAY A.Ş.
1 - 0
KASIMPAŞA A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
2 - 2
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1 - 1
DEMİR GRUP SİVASSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
3 - 2
BEŞİKTAŞ A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR
0 - 1
KONYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
0 - 0
GÖZTEPE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
2 - 2
GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ
0 - 4
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
3 - 1
FENERBAHÇE A.Ş.
5. Hafta
GÖZTEPE A.Ş.
1 - 0
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
2 - 1
MKE ANKARAGÜCÜ
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
1 - 1
YUKATEL DENİZLİSPOR
KASIMPAŞA A.Ş.
3 - 0
ANTALYASPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
1 - 1
AYTEMİZ ALANYASPOR
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
1 - 1
GALATASARAY A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1 - 2
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1 - 1
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
DEMİR GRUP SİVASSPOR
2 - 1
TRABZONSPOR A.Ş.
6. Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
5 - 0
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
1 - 1
DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR
0 - 1
KASIMPAŞA A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
0 - 0
FENERBAHÇE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
4 - 1
BEŞİKTAŞ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
2 - 1
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
2 - 1
GENÇLERBİRLİĞİ
ANTALYASPOR A.Ş.
3 - 0
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
1 - 1
GÖZTEPE A.Ş.
7. Hafta
FENERBAHÇE A.Ş.
0 - 1
ANTALYASPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
5 - 1
YUKATEL DENİZLİSPOR
GÖZTEPE A.Ş.
4 - 0
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
KASIMPAŞA A.Ş.
1 - 4
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ
0 - 0
GALATASARAY A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1 - 2
TRABZONSPOR A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
1 - 2
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2 - 0
AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
3 - 1
MKE ANKARAGÜCÜ
8. Hafta
GALATASARAY A.Ş.
3 - 2
DEMİR GRUP SİVASSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
0 - 0
BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
4 - 1
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
2 - 1
GÖZTEPE A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
0 - 6
GENÇLERBİRLİĞİ
AYTEMİZ ALANYASPOR
5 - 2
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR
1 - 2
FENERBAHÇE A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
1 - 1
KASIMPAŞA A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
0 - 2
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
9. Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2 - 0
MKE ANKARAGÜCÜ
FENERBAHÇE A.Ş.
5 - 1
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
1 - 1
AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
2 - 1
ANTALYASPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
4 - 0
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
GÖZTEPE A.Ş.
1 - 4
KASIMPAŞA A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
0 - 2
YUKATEL DENİZLİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1 - 0
GALATASARAY A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
2 - 2
TRABZONSPOR A.Ş.
10. Hafta
GALATASARAY A.Ş.
2 - 0
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
0 - 0
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
1 - 1
GENÇLERBİRLİĞİ
ANTALYASPOR A.Ş.
1 - 2
BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
0 - 1
GÖZTEPE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
2 - 2
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR
0 - 2
DEMİR GRUP SİVASSPOR
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
1 - 0
FENERBAHÇE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ
1 - 2
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
11. Hafta
FENERBAHÇE A.Ş.
-
KASIMPAŞA A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
ANTALYASPOR A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
GALATASARAY A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
MKE ANKARAGÜCÜ
TRABZONSPOR A.Ş.
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
GÖZTEPE A.Ş.
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
12. Hafta
GALATASARAY A.Ş.
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ
-
TRABZONSPOR A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
FENERBAHÇE A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
KASIMPAŞA A.Ş.
-
GENÇLERBİRLİĞİ
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
GÖZTEPE A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
13. Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
KASIMPAŞA A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
-
FENERBAHÇE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
ANTALYASPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
-
GALATASARAY A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
14. Hafta
FENERBAHÇE A.Ş.
-
GENÇLERBİRLİĞİ
GALATASARAY A.Ş.
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
-
GÖZTEPE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
-
TRABZONSPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
15. Hafta
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
ANTALYASPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
KASIMPAŞA A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
-
MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ
-
GÖZTEPE A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
FENERBAHÇE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
16. Hafta
ANTALYASPOR A.Ş.
-
MKE ANKARAGÜCÜ
GÖZTEPE A.Ş.
-
GALATASARAY A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
FENERBAHÇE A.Ş.
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
TRABZONSPOR A.Ş.
17. Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
GENÇLERBİRLİĞİ
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
KASIMPAŞA A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
GALATASARAY A.Ş.
-
ANTALYASPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
FENERBAHÇE A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
GÖZTEPE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
18. Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
ANTALYASPOR A.Ş.
-
GÖZTEPE A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
FENERBAHÇE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
-
KASIMPAŞA A.Ş.
19. Hafta
KASIMPAŞA A.Ş.
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
ANTALYASPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
MKE ANKARAGÜCÜ
GÖZTEPE A.Ş.
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
GALATASARAY A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
TRABZONSPOR A.Ş.
20. Hafta
ANTALYASPOR A.Ş.
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
GENÇLERBİRLİĞİ
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
GÖZTEPE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
-
FENERBAHÇE A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
GALATASARAY A.Ş.
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
-
KASIMPAŞA A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
21. Hafta
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
ANTALYASPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GÖZTEPE A.Ş.
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
-
GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
-
TRABZONSPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
MKE ANKARAGÜCÜ
22. Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ
-
FENERBAHÇE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
GENÇLERBİRLİĞİ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
-
KASIMPAŞA A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
GÖZTEPE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
23. Hafta
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
ANTALYASPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş.
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GÖZTEPE A.Ş.
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
-
GALATASARAY A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
TRABZONSPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ
-
MKE ANKARAGÜCÜ
24. Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
GÖZTEPE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
-
GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
-
FENERBAHÇE A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
KASIMPAŞA A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
25. Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ
-
ANTALYASPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
GÖZTEPE A.Ş.
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
TRABZONSPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
GALATASARAY A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
26. Hafta
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
GENÇLERBİRLİĞİ
TRABZONSPOR A.Ş.
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
-
GÖZTEPE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
FENERBAHÇE A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
27. Hafta
FENERBAHÇE A.Ş.
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
ANTALYASPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
KASIMPAŞA A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GÖZTEPE A.Ş.
-
TRABZONSPOR A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
MKE ANKARAGÜCÜ
28. Hafta
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
TRABZONSPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
GENÇLERBİRLİĞİ
ANTALYASPOR A.Ş.
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
-
FENERBAHÇE A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
GÖZTEPE A.Ş.
29. Hafta
FENERBAHÇE A.Ş.
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ
-
KASIMPAŞA A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
ANTALYASPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
GALATASARAY A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
-
MKE ANKARAGÜCÜ
30. Hafta
GALATASARAY A.Ş.
-
TRABZONSPOR A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
GENÇLERBİRLİĞİ
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KASIMPAŞA A.Ş.
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
-
GÖZTEPE A.Ş.
31. Hafta
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ
-
FENERBAHÇE A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
KASIMPAŞA A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
-
ANTALYASPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
-
MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
GALATASARAY A.Ş.
32. Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ
-
GALATASARAY A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
TRABZONSPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
-
GENÇLERBİRLİĞİ
KASIMPAŞA A.Ş.
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ANTALYASPOR A.Ş.
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
33. Hafta
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
FENERBAHÇE A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
KASIMPAŞA A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ
-
ANTALYASPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
GENÇLERBİRLİĞİ
TRABZONSPOR A.Ş.
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
GALATASARAY A.Ş.
-
GÖZTEPE A.Ş.
34. Hafta
ANTALYASPOR A.Ş.
-
GALATASARAY A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
TRABZONSPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
FENERBAHÇE A.Ş.
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
 
 
Anket
YEREL SEÇİMLERDE OY VERME KRİTERİNİZ NE OLUR
ADAY ÖNEMLİ
PARTİ TERCİHİM ÖNEMLİ
FİKRİM YOK
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
Lig Puan Durumu
 
Tak�mlar
O
G
B
M
P
1
Fenerbahçe
7
7
0
0
21
2
Galatasaray
7
6
1
0
19
3
Yukatel Adana Demirspor
8
5
2
1
17
4
Beşiktaş
7
4
1
2
13
5
Trabzonspor
8
4
0
4
12
6
Kasımpaşa
7
3
3
1
12
7
Atakaş Hatayspor
7
2
5
0
11
8
Çaykur Rizespor
7
3
2
2
11
9
MONDİHOME KAYSERİSPOR
7
2
4
1
10
10
Corendon Alanyaspor
8
2
4
2
10
11
BITEXEN ANTALYASPOR
7
2
3
2
9
12
Tümosan Konyaspor
7
2
3
2
9
13
EMS YAPI SİVASSPOR
7
1
4
2
7
14
MKE Ankaragücü
7
1
3
3
6
15
VavaCars Fatih Karagümrük
8
1
3
4
6
16
Gaziantep FK
7
2
0
5
6
17
SİLTAŞ YAPI PENDİKSPOR FUTBOL A.Ş.
7
0
4
3
4
18
Rams Başakşehir
7
1
1
5
4
 
�ampiyonlar Ligi
 
UEFA Avrupa Ligi
 
Alt Lig
 
S�per Loto
31.10.2019 Tarihli �ekili� Sonucu062224283446
 
 
�ans Topu
30.10.2019 Tarihli �ekili� Sonucu011030323403
 
On Numara
04.11.2019 Tarihli �ekili� Sonucu01102527293839404347484950515262646874757778
 
Namaz Vakitleri
 
  • �msak05:09
  • G�ne�06:47
  • ��len12:19
  • �kindi15:11
  • Ak�am17:31
  • Yats�18:57
 
Tarihte Bug�n
1890 - Wyoming, Amerika Birleşik Devletleri'nin 44. eyaleti oldu.
1894 - İstanbul'da 474 kişinin ölümüne sebep olan bir deprem meydana geldi.
1900 - Paris metrosu açıldı.
1910 - Cerrahpaşa Hastanesi kuruldu.
1913 - Kaliforniya'daki Ölüm Vadisi nde sıcaklık 56.7 °C olarak ölçüldü. Bu ABD'de ölçülmüş en yüksek sıcaklık derecesi olmuştur.
1920 - Bilecik'in kurtuluşu.
1921 - Yunan ordusunun taarruzuyla Kütahya-Eskişehir muharebeleri başladı.
1923 - İstanbul'da Harp Akademisi kuruldu.
1933 - Sümerbank resmen faaliyete geçti.
1939 - Türk Basın Birliği'nin ilk kongresi Ankara'da toplandı.
1947 - Hindistan'ın ikiye ayrılmasıyla oluşan Pakistan'da genel valiliğe Muhammed Ali Cinnah getirildi.
1951 - Randy Turpin, Sugar Ray Robinson'ı yenerek orta siklet boks şampiyonu oldu.
1952 - Türkiye Gazeteciler Sendikası (TGS) kuruldu.
1962 - Amerika Birleşik Devletleri, kıtalararası haberleşmeyi sağlayacak Telstar uydusunu uzaya gönderdi.
1969 - Ordu mensuplarına oy hakkı tanındı.
1971 - Fas ordusunun bazı birlikleri krallık rejimine karşı ihtilal girişiminde bulundu. Ülkede cumhuriyet ilan edildi.
1991 - Boris Yeltsin, Rusya devlet başkanı olarak göreve başladı.
1992 - Panamalı general Manuel Noriega, Miami, Florida'da yargılandı ve uyuşturucu ticareti yapmak ve haraç toplamak suçlarından 40 yıl hapis cezasına çarptırıldı.
1992 - İşçi Partisi (Türkiye), kuruldu.
1995 - ATV-Sabah Gazetesi'nin bulunduğu Ayamama Deresi'ne Su Bastı.
1996 - Türksat uydusu, Fransız Guyanası'ndan uzaya fırlatılarak geçici yörüngesine yerleşti.
2002 - Peter Paul Rubens'in Masumların Katliamı isimli tablosu, bir açık arttırmada 76,2 milyon dolar'a satıldı.
2009 - SBS'in 8.Sınıf Seviye Belirleme Sınav Sonucu açıklandı.Saat 15.00
2009 - İlk kez Seviye Belirleme Sınavı'nda Ortaöğretime Yerleştirme Puanı açıklandı.
 
Say�sal Loto
02.11.2019 Tarihli �ekili� Sonucu062931324445
 
Ar�iv
 
 
Kurumsal

��erik

GÜNDEM

SİYASET

DÜNYA

Yukarı Çık