Çifte İndirim Geldi
1. Hafta
YUKATEL DENİZLİSPOR
2 - 0
GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
0 - 1
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
0 - 1
ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
3 - 0
BEŞİKTAŞ A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
0 - 1
ANTALYASPOR A.Ş.
YENİ MALATYASPOR
3 - 0
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KONYASPOR
0 - 0
MKE ANKARAGÜCÜ
KASIMPAŞA A.Ş.
1 - 1
TRABZONSPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
5 - 0
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
2. Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş.
3 - 0
GÖZTEPE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ
1 - 1
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
ALANYASPOR
4 - 1
KASIMPAŞA A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1 - 2
FENERBAHÇE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2 - 1
DEMİR GRUP SİVASSPOR
ANTALYASPOR A.Ş.
0 - 2
YUKATEL DENİZLİSPOR
GALATASARAY A.Ş.
1 - 1
KONYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
2 - 1
YENİ MALATYASPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
4 - 1
GENÇLERBİRLİĞİ
3. Hafta
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
2 - 3
GALATASARAY A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
0 - 1
MKE ANKARAGÜCÜ
GÖZTEPE A.Ş.
0 - 0
YUKATEL DENİZLİSPOR
KONYASPOR
2 - 2
ANTALYASPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1 - 1
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
1 - 2
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
DEMİR GRUP SİVASSPOR
1 - 1
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
FENERBAHÇE A.Ş.
1 - 1
TRABZONSPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
2 - 3
ALANYASPOR
4. Hafta
GALATASARAY A.Ş.
1 - 0
KASIMPAŞA A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
2 - 2
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1 - 1
DEMİR GRUP SİVASSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
3 - 2
BEŞİKTAŞ A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR
0 - 1
KONYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
0 - 0
GÖZTEPE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
2 - 2
GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ
0 - 4
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
3 - 1
FENERBAHÇE A.Ş.
5. Hafta
GÖZTEPE A.Ş.
1 - 0
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
2 - 1
MKE ANKARAGÜCÜ
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
1 - 1
YUKATEL DENİZLİSPOR
KASIMPAŞA A.Ş.
3 - 0
ANTALYASPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
1 - 1
AYTEMİZ ALANYASPOR
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
1 - 1
GALATASARAY A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1 - 2
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1 - 1
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
DEMİR GRUP SİVASSPOR
2 - 1
TRABZONSPOR A.Ş.
6. Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
5 - 0
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
1 - 1
DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR
0 - 1
KASIMPAŞA A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
0 - 0
FENERBAHÇE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
4 - 1
BEŞİKTAŞ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
2 - 1
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
2 - 1
GENÇLERBİRLİĞİ
ANTALYASPOR A.Ş.
3 - 0
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
1 - 1
GÖZTEPE A.Ş.
7. Hafta
FENERBAHÇE A.Ş.
0 - 1
ANTALYASPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
5 - 1
YUKATEL DENİZLİSPOR
GÖZTEPE A.Ş.
4 - 0
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
KASIMPAŞA A.Ş.
1 - 4
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ
0 - 0
GALATASARAY A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1 - 2
TRABZONSPOR A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
1 - 2
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2 - 0
AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
3 - 1
MKE ANKARAGÜCÜ
8. Hafta
GALATASARAY A.Ş.
3 - 2
DEMİR GRUP SİVASSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
0 - 0
BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
4 - 1
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
2 - 1
GÖZTEPE A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
0 - 6
GENÇLERBİRLİĞİ
AYTEMİZ ALANYASPOR
5 - 2
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR
1 - 2
FENERBAHÇE A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
1 - 1
KASIMPAŞA A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
0 - 2
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
9. Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2 - 0
MKE ANKARAGÜCÜ
FENERBAHÇE A.Ş.
5 - 1
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
1 - 1
AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
2 - 1
ANTALYASPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
4 - 0
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
GÖZTEPE A.Ş.
1 - 4
KASIMPAŞA A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
0 - 2
YUKATEL DENİZLİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1 - 0
GALATASARAY A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
2 - 2
TRABZONSPOR A.Ş.
10. Hafta
GALATASARAY A.Ş.
2 - 0
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
0 - 0
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
1 - 1
GENÇLERBİRLİĞİ
ANTALYASPOR A.Ş.
1 - 2
BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
0 - 1
GÖZTEPE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
2 - 2
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR
0 - 2
DEMİR GRUP SİVASSPOR
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
1 - 0
FENERBAHÇE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ
1 - 2
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
11. Hafta
FENERBAHÇE A.Ş.
-
KASIMPAŞA A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
ANTALYASPOR A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
GALATASARAY A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
MKE ANKARAGÜCÜ
TRABZONSPOR A.Ş.
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
GÖZTEPE A.Ş.
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
12. Hafta
GALATASARAY A.Ş.
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ
-
TRABZONSPOR A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
FENERBAHÇE A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
KASIMPAŞA A.Ş.
-
GENÇLERBİRLİĞİ
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
GÖZTEPE A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
13. Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
KASIMPAŞA A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
-
FENERBAHÇE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
ANTALYASPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
-
GALATASARAY A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
14. Hafta
FENERBAHÇE A.Ş.
-
GENÇLERBİRLİĞİ
GALATASARAY A.Ş.
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
-
GÖZTEPE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
-
TRABZONSPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
15. Hafta
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
ANTALYASPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
KASIMPAŞA A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
-
MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ
-
GÖZTEPE A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
FENERBAHÇE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
16. Hafta
ANTALYASPOR A.Ş.
-
MKE ANKARAGÜCÜ
GÖZTEPE A.Ş.
-
GALATASARAY A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
FENERBAHÇE A.Ş.
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
TRABZONSPOR A.Ş.
17. Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
GENÇLERBİRLİĞİ
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
KASIMPAŞA A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
GALATASARAY A.Ş.
-
ANTALYASPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
FENERBAHÇE A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
GÖZTEPE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
18. Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
ANTALYASPOR A.Ş.
-
GÖZTEPE A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
FENERBAHÇE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
-
KASIMPAŞA A.Ş.
19. Hafta
KASIMPAŞA A.Ş.
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
ANTALYASPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
MKE ANKARAGÜCÜ
GÖZTEPE A.Ş.
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
GALATASARAY A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
TRABZONSPOR A.Ş.
20. Hafta
ANTALYASPOR A.Ş.
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
GENÇLERBİRLİĞİ
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
GÖZTEPE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
-
FENERBAHÇE A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
GALATASARAY A.Ş.
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
-
KASIMPAŞA A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
21. Hafta
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
ANTALYASPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GÖZTEPE A.Ş.
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
-
GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
-
TRABZONSPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
MKE ANKARAGÜCÜ
22. Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ
-
FENERBAHÇE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
GENÇLERBİRLİĞİ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
-
KASIMPAŞA A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
GÖZTEPE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
23. Hafta
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
ANTALYASPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş.
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GÖZTEPE A.Ş.
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
-
GALATASARAY A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
TRABZONSPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ
-
MKE ANKARAGÜCÜ
24. Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
GÖZTEPE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
-
GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
-
FENERBAHÇE A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
KASIMPAŞA A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
25. Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ
-
ANTALYASPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
GÖZTEPE A.Ş.
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
TRABZONSPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
GALATASARAY A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
26. Hafta
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
GENÇLERBİRLİĞİ
TRABZONSPOR A.Ş.
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
-
GÖZTEPE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
FENERBAHÇE A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
27. Hafta
FENERBAHÇE A.Ş.
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
ANTALYASPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
KASIMPAŞA A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GÖZTEPE A.Ş.
-
TRABZONSPOR A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
MKE ANKARAGÜCÜ
28. Hafta
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
TRABZONSPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
GENÇLERBİRLİĞİ
ANTALYASPOR A.Ş.
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
-
FENERBAHÇE A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
GÖZTEPE A.Ş.
29. Hafta
FENERBAHÇE A.Ş.
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ
-
KASIMPAŞA A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
ANTALYASPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
GALATASARAY A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
-
MKE ANKARAGÜCÜ
30. Hafta
GALATASARAY A.Ş.
-
TRABZONSPOR A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
GENÇLERBİRLİĞİ
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KASIMPAŞA A.Ş.
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
-
GÖZTEPE A.Ş.
31. Hafta
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ
-
FENERBAHÇE A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
KASIMPAŞA A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
-
ANTALYASPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
-
MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
GALATASARAY A.Ş.
32. Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ
-
GALATASARAY A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
TRABZONSPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
-
GENÇLERBİRLİĞİ
KASIMPAŞA A.Ş.
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ANTALYASPOR A.Ş.
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
33. Hafta
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
FENERBAHÇE A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
KASIMPAŞA A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ
-
ANTALYASPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
GENÇLERBİRLİĞİ
TRABZONSPOR A.Ş.
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
GALATASARAY A.Ş.
-
GÖZTEPE A.Ş.
34. Hafta
ANTALYASPOR A.Ş.
-
GALATASARAY A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
TRABZONSPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
FENERBAHÇE A.Ş.
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
 
 
 
Gazete Manşetleri
 
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
Lig Puan Durumu
 
Takımlar
O
G
B
M
P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
 
Şampiyonlar Ligi
 
UEFA Avrupa Ligi
 
Alt Lig
 
 
Anket
YEREL SEÇİMLERDE OYUNUZU KİME VERİRİSİNİZ?
ADAYA
PARTİYE
 
Namaz Vakitleri
 
  • İmsak05:09
  • Güneş06:47
  • Öğlen12:19
  • İkindi15:11
  • Akşam17:31
  • Yatsı18:57
 
Tarihte Bugün
1845 - Türk Polis Teşkilatı kuruldu.
1912 - RMS Titanic ilk seferine çıktı.
1919 - Meksika'lı devrimci lider Emiliano Zapata, hükümet güçlerince öldürüldü.
1926 - Türk uyruğunda bulunan her türlü şirket ve müesseselerde işlemlerin ve kayıtların Türkçe tutulması zorunluluğuna ilişkin yasa benimsendi.
1927 - Binaların numaralandırılmasına ve sokakların adlandırılmasına ilişkin yasa kabul edildi.
1928 - 'Türkiye devletinin dini İslamdır' cümlesi, Anayasa metninden çıkarıldı. Milletvekilleri ve Cumhurbaşkanı, yemin ederken 'vallahi' yerine 'namusum üzerine söz veririm' diyecek.
1931 - Ankara'da toplanan Türk Ocakları Olağanüstü Kurultayı, Türk Ocakları'nın feshine ve mallarının CHP'ye devredilmesine karar verdi.
1941 - II. Dünya Savaşı: Zagreb'de Hırvatistan Bağımsız Devleti'nin kuruluşu ilân edildi.
1950 - Bursa Cezaevi'nde açlık grevine başlayan Nazım Hikmet, sağlık durumu bozulunca gizlice İstanbul'a getirildi. Şair açlık grevini erteledi.
1956 - Arjantin'de -38.4 dereceyle dünyanın en düşük 5.sıcaklığı seçildi.
1972 - İran'da, 7 şiddetinde deprem meydana geldi. Yaklaşık 5.000 kişinin öldüğü depremde Firuzabat ve Cehrum kentlerinde binalar yerle bir oldu.
1974 - Genel af yasa önerisi, TBMM'de kabul edildi.
1982 - Kapatılan CHP'nin eski Genel Başkanı Bülent Ecevit, Norveç'te yayımlanan bir gazeteye verdiği demeç gerekçesiyle gözaltına alındı. Ecevit 16 Nisan'da tutuklandı.
1998 - Kuzey İrlanda'da 29 yıllık savaşı bitiren antlaşma Belfast'ta imzalandı. Antlaşma, 22 Mayıs'ta referandumla kabul edildi.
1999 - Yedi TİP'linin ve DİSK genel başkanlarından Kemal Türkler'in öldürülmesi davalarında gıyabi tutuklu olarak yargılanan Ünal Osmanağaoğlu yakalandı.
2002 - Danıştay 10'uncu Dairesi, 'Devlet Sanatçılığı' unvanı verilmesine ilişkin düzenleme içeren yönetmeliği iptal etti.
2003 - İzmir'in Urla ilçesinde 5,6 şiddetinde bir deprem meydana geldi.
2007 - Pegasus Havayolları'na ait, içinde 178 yolcusu bulunan Boing 737-800 modelli Diyarbakır-İstanbul seferi yapan uçak, hava korsanı tarafından kaçırıldı.
2010 - Polonya'nın başkenti Varşova'dan Rusya'nın Smolensk kentine giden Rus yapımı Tupolev Tu-154 tipi uçak, havaalanına 1.5 kilometre kala düştü. Uçaktaki 94 kişiden kurtulan olmadı. Uçakta Polonya Devlet Başkanı Lech Kaczynski ve eşi de bulunuyordu.
 
Arşiv
 
 
Kurumsal

İçerik

GÜNDEM

SİYASET

DÜNYA

Yukarı Çık