GAP HAVALİMANINA ZORUNLU İNİŞ
1. Hafta
YUKATEL DENİZLİSPOR
2 - 0
GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
0 - 1
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
0 - 1
ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
3 - 0
BEŞİKTAŞ A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
0 - 1
ANTALYASPOR A.Ş.
YENİ MALATYASPOR
3 - 0
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KONYASPOR
0 - 0
MKE ANKARAGÜCÜ
KASIMPAŞA A.Ş.
1 - 1
TRABZONSPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
5 - 0
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
2. Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş.
3 - 0
GÖZTEPE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ
1 - 1
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
ALANYASPOR
4 - 1
KASIMPAŞA A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1 - 2
FENERBAHÇE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2 - 1
DEMİR GRUP SİVASSPOR
ANTALYASPOR A.Ş.
0 - 2
YUKATEL DENİZLİSPOR
GALATASARAY A.Ş.
1 - 1
KONYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
2 - 1
YENİ MALATYASPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
4 - 1
GENÇLERBİRLİĞİ
3. Hafta
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
2 - 3
GALATASARAY A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
0 - 1
MKE ANKARAGÜCÜ
GÖZTEPE A.Ş.
0 - 0
YUKATEL DENİZLİSPOR
KONYASPOR
2 - 2
ANTALYASPOR A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1 - 1
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
1 - 2
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
DEMİR GRUP SİVASSPOR
1 - 1
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
FENERBAHÇE A.Ş.
1 - 1
TRABZONSPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
2 - 3
ALANYASPOR
4. Hafta
GALATASARAY A.Ş.
1 - 0
KASIMPAŞA A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
2 - 2
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
1 - 1
DEMİR GRUP SİVASSPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
3 - 2
BEŞİKTAŞ A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR
0 - 1
KONYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
0 - 0
GÖZTEPE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
2 - 2
GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ
0 - 4
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
3 - 1
FENERBAHÇE A.Ş.
5. Hafta
GÖZTEPE A.Ş.
1 - 0
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
2 - 1
MKE ANKARAGÜCÜ
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
1 - 1
YUKATEL DENİZLİSPOR
KASIMPAŞA A.Ş.
3 - 0
ANTALYASPOR A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
1 - 1
AYTEMİZ ALANYASPOR
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
1 - 1
GALATASARAY A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1 - 2
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1 - 1
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
DEMİR GRUP SİVASSPOR
2 - 1
TRABZONSPOR A.Ş.
6. Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
5 - 0
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
1 - 1
DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR
0 - 1
KASIMPAŞA A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
0 - 0
FENERBAHÇE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
4 - 1
BEŞİKTAŞ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
2 - 1
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
2 - 1
GENÇLERBİRLİĞİ
ANTALYASPOR A.Ş.
3 - 0
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
GAZİŞEHİR GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ
1 - 1
GÖZTEPE A.Ş.
7. Hafta
FENERBAHÇE A.Ş.
0 - 1
ANTALYASPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
5 - 1
YUKATEL DENİZLİSPOR
GÖZTEPE A.Ş.
4 - 0
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
KASIMPAŞA A.Ş.
1 - 4
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ
0 - 0
GALATASARAY A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
1 - 2
TRABZONSPOR A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
1 - 2
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BEŞİKTAŞ A.Ş.
2 - 0
AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
3 - 1
MKE ANKARAGÜCÜ
8. Hafta
GALATASARAY A.Ş.
3 - 2
DEMİR GRUP SİVASSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
0 - 0
BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
4 - 1
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
2 - 1
GÖZTEPE A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
0 - 6
GENÇLERBİRLİĞİ
AYTEMİZ ALANYASPOR
5 - 2
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR
1 - 2
FENERBAHÇE A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
1 - 1
KASIMPAŞA A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
0 - 2
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
9. Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
2 - 0
MKE ANKARAGÜCÜ
FENERBAHÇE A.Ş.
5 - 1
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
1 - 1
AYTEMİZ ALANYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
2 - 1
ANTALYASPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
4 - 0
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
GÖZTEPE A.Ş.
1 - 4
KASIMPAŞA A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
0 - 2
YUKATEL DENİZLİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
1 - 0
GALATASARAY A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
2 - 2
TRABZONSPOR A.Ş.
10. Hafta
GALATASARAY A.Ş.
2 - 0
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
0 - 0
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
1 - 1
GENÇLERBİRLİĞİ
ANTALYASPOR A.Ş.
1 - 2
BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
0 - 1
GÖZTEPE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
2 - 2
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR
0 - 2
DEMİR GRUP SİVASSPOR
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
1 - 0
FENERBAHÇE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ
1 - 2
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
11. Hafta
FENERBAHÇE A.Ş.
-
KASIMPAŞA A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
ANTALYASPOR A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
GALATASARAY A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
MKE ANKARAGÜCÜ
TRABZONSPOR A.Ş.
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
GÖZTEPE A.Ş.
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
12. Hafta
GALATASARAY A.Ş.
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ
-
TRABZONSPOR A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
FENERBAHÇE A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
KASIMPAŞA A.Ş.
-
GENÇLERBİRLİĞİ
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
GÖZTEPE A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
13. Hafta
GENÇLERBİRLİĞİ
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
KASIMPAŞA A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
-
FENERBAHÇE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
ANTALYASPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
-
GALATASARAY A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
14. Hafta
FENERBAHÇE A.Ş.
-
GENÇLERBİRLİĞİ
GALATASARAY A.Ş.
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
-
GÖZTEPE A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
-
TRABZONSPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
15. Hafta
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
ANTALYASPOR A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
KASIMPAŞA A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
-
MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ
-
GÖZTEPE A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
FENERBAHÇE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
16. Hafta
ANTALYASPOR A.Ş.
-
MKE ANKARAGÜCÜ
GÖZTEPE A.Ş.
-
GALATASARAY A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
FENERBAHÇE A.Ş.
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
TRABZONSPOR A.Ş.
17. Hafta
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
GENÇLERBİRLİĞİ
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
KASIMPAŞA A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
GALATASARAY A.Ş.
-
ANTALYASPOR A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
FENERBAHÇE A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
GÖZTEPE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
18. Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
ANTALYASPOR A.Ş.
-
GÖZTEPE A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
FENERBAHÇE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
-
KASIMPAŞA A.Ş.
19. Hafta
KASIMPAŞA A.Ş.
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
ANTALYASPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
MKE ANKARAGÜCÜ
GÖZTEPE A.Ş.
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
GALATASARAY A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
TRABZONSPOR A.Ş.
20. Hafta
ANTALYASPOR A.Ş.
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
GENÇLERBİRLİĞİ
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
GÖZTEPE A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
-
FENERBAHÇE A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
GALATASARAY A.Ş.
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
-
KASIMPAŞA A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
21. Hafta
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
ANTALYASPOR A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GÖZTEPE A.Ş.
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
-
GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
-
TRABZONSPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
MKE ANKARAGÜCÜ
22. Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ
-
FENERBAHÇE A.Ş.
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
GENÇLERBİRLİĞİ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
-
KASIMPAŞA A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
GÖZTEPE A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
23. Hafta
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
ANTALYASPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
KASIMPAŞA A.Ş.
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
GÖZTEPE A.Ş.
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
-
GALATASARAY A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
TRABZONSPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ
-
MKE ANKARAGÜCÜ
24. Hafta
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
GÖZTEPE A.Ş.
TRABZONSPOR A.Ş.
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
-
GENÇLERBİRLİĞİ
MKE ANKARAGÜCÜ
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
-
FENERBAHÇE A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
KASIMPAŞA A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
25. Hafta
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
GENÇLERBİRLİĞİ
-
ANTALYASPOR A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
FENERBAHÇE A.Ş.
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
GÖZTEPE A.Ş.
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
TRABZONSPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
GALATASARAY A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
26. Hafta
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
GENÇLERBİRLİĞİ
TRABZONSPOR A.Ş.
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
-
GÖZTEPE A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
FENERBAHÇE A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
27. Hafta
FENERBAHÇE A.Ş.
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
ANTALYASPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
KASIMPAŞA A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
GALATASARAY A.Ş.
GENÇLERBİRLİĞİ
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
GÖZTEPE A.Ş.
-
TRABZONSPOR A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
MKE ANKARAGÜCÜ
28. Hafta
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
TRABZONSPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
GENÇLERBİRLİĞİ
ANTALYASPOR A.Ş.
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
GALATASARAY A.Ş.
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
-
FENERBAHÇE A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
GÖZTEPE A.Ş.
29. Hafta
FENERBAHÇE A.Ş.
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ
-
KASIMPAŞA A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
ANTALYASPOR A.Ş.
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
GALATASARAY A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
-
MKE ANKARAGÜCÜ
30. Hafta
GALATASARAY A.Ş.
-
TRABZONSPOR A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
GENÇLERBİRLİĞİ
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
ANTALYASPOR A.Ş.
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
KASIMPAŞA A.Ş.
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
MKE ANKARAGÜCÜ
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
-
GÖZTEPE A.Ş.
31. Hafta
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
GENÇLERBİRLİĞİ
-
FENERBAHÇE A.Ş.
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
KASIMPAŞA A.Ş.
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
TRABZONSPOR A.Ş.
-
ANTALYASPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
-
MKE ANKARAGÜCÜ
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
GALATASARAY A.Ş.
32. Hafta
MKE ANKARAGÜCÜ
-
GALATASARAY A.Ş.
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
TRABZONSPOR A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
-
GENÇLERBİRLİĞİ
KASIMPAŞA A.Ş.
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
ANTALYASPOR A.Ş.
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
FENERBAHÇE A.Ş.
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
33. Hafta
AYTEMİZ ALANYASPOR
-
YUKATEL DENİZLİSPOR
BEŞİKTAŞ A.Ş.
-
FENERBAHÇE A.Ş.
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
-
KASIMPAŞA A.Ş.
MKE ANKARAGÜCÜ
-
ANTALYASPOR A.Ş.
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
-
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
DEMİR GRUP SİVASSPOR
-
GENÇLERBİRLİĞİ
TRABZONSPOR A.Ş.
-
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
-
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
GALATASARAY A.Ş.
-
GÖZTEPE A.Ş.
34. Hafta
ANTALYASPOR A.Ş.
-
GALATASARAY A.Ş.
İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR
-
TRABZONSPOR A.Ş.
BTC TURK YENİ MALATYASPOR
-
GAZİANTEP FUTBOL KULÜBÜ A.Ş.
KASIMPAŞA A.Ş.
-
MEDİPOL BAŞAKŞEHİR FK
FENERBAHÇE A.Ş.
-
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş.
İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR
-
AYTEMİZ ALANYASPOR
YUKATEL DENİZLİSPOR
-
MKE ANKARAGÜCÜ
GENÇLERBİRLİĞİ
-
BEŞİKTAŞ A.Ş.
GÖZTEPE A.Ş.
-
DEMİR GRUP SİVASSPOR
 
Yazarlar
Yazarlar RSS Beslemesi
 
 
Gazete Manşetleri
 
Son 24 Saat
Haberler RSS Beslemesi
 
Lig Puan Durumu
 
Takımlar
O
G
B
M
P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
 
Şampiyonlar Ligi
 
UEFA Avrupa Ligi
 
Alt Lig
 
 
Anket
YEREL SEÇİMLERDE OYUNUZU KİME VERİRİSİNİZ?
ADAYA
PARTİYE
 
Namaz Vakitleri
 
  • İmsak05:09
  • Güneş06:47
  • Öğlen12:19
  • İkindi15:11
  • Akşam17:31
  • Yatsı18:57
 
Tarihte Bugün
1547 - Rus Çarı Korkunç İvan taç giydi.
1556 - Philip II, İspanya'nın kralı olur.
1795 - Fransa, Hollanda'nın Utrecht şehrini işgal etti.
1846 - İlk Ziraat Bakanlığı (Nazırlığı) kuruldu.
1914 - Altay Spor Kulübü kuruldu.
1925 - Sovyetler Birliği'nde Lev Troçki savaş komiserliği görevinden alındı.
1928 - Sovyetler Birliği'nde 30 muhalefet lideri Almanya'ya sürgüne gönderildi. Sürgüne gidenler arasında Lev Troçki de vardı.
1928Cemal - Reşit Rey'in "12 Anadolu Türküsü" adlı ses ve piyano için yapıtı ilk kez seslendirildi.
1928 - Doktor Şefik Hüsnü Değmer ve arkadaşlarının Türkiye Komünist Partisi davası başladı.
1929 - Josef Stalin'le anlaşmazlığa düşen Nikolay Buharin, Komünist Enternasyonal'in başkanlığından istifa etti.
1952 - Gazeteci ve yazar Ercüment Ekrem Talu'ya Fransız "Légion d'honneur" nişanı verildi. Yazar bu ödüle Türk-Fransız kültür ilişkilerine katkılarından dolayı layık görüldü.
1956 - Uluslararası Basın Enstitüsü Türkiye'de basına baskı yapıldığını açıkladı.
1960 - İşçi Sigortalıları Kurumu İstanbul Hastanesi Cumhurbaşkanı Celal Bayar tarafından hizmete açıldı.
1961 - ABD Türkiye'ye 43 milyon Dolar yardımda bulundu.
1969 - Metroliner treni hizmete girdi
1970 - Muammer Kaddafi Libya başkanı oldu.
1979 - Şah Muhammed Rıza Pehlevi, ailesi ile birlikte İran'ı terk ederek Mısır'a yerleşti.
1980 - Bilim insanları interferon üretmeyi başardı.
1983 - Türk Hava Yolları'nın "Afyon" uçağı Ankara'da düştü: 47 kişi öldü.
1985 - Halkçı Parti (HP) milletvekili Bahriye Üçok, zina yapan erkeklerin de cezalandırılmasını öngören yasa önerisi vermişti. TBMM yasa önerisini reddetti.
1986 - İnternet mühendislik özel kuvvetinin ilk toplantısı.
1986 - New York'ta toplanan Uluslararası PEN Kongresi, Türk hükümetini yazarlarla ilgili tutumunu gözden geçirmeye çağırdı.
1987 - 1 Ocak'ta Pekin'de Tiananmen Meydanı'nda öğrencilerin başlattığı gösteriler sonunda Komünist Partisi lideri Hu Yaobang istifa etti; yerine Zao Ziyang getirildi.
 
Arşiv
 
 
Kurumsal

İçerik

GÜNDEM

SİYASET

DÜNYA

Yukarı Çık