Teröre Lanet, Şehitleri Anma Yürüyüşü

Viranşehir İlçesinde Ülkemizde yaşanan Terör olayların lanetlemek için bir çok sivil toplum kuruluşu, sendikaların ve çeşitli iş kollarının katıldığı ‘Teröre Lanet, Şehitleri Anma Yürüyüşü ‘ yürüyüşü yapıldı.

Teröre Lanet, Şehitleri Anma Yürüyüşü

Viranşehir’de STK’ lar tarafından düzenlenen yürüyüşe Halkın büyük ilgi gösterdi. Viranşehir halkı ve Sivil Toplum Kuruluşlarının katıldığı yürüyüşe Şanlıurfa Ak Parti Milletvekilleri Mehmet Akyürek ve Ahmet Eşref Fakıbaba,  Viranşehir Kaymakamı Ahmet Yıldız, Ceylanpınar Kaymakamı Ahmet Karatepe, Viranşehir Başsavcısı Taner Güngör, AK Parti İl Başkan Vekili Cuma Ağaç ve yönetim kurulu üyeleri ile Ak Parti Viranşehir ve Ceylanpınar İlçe teşkilatları katıldı.

 

Binlerce kişinin katıldığı yürüyüş Viranşehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü hizmet binası önünde bir araya gelerek İlçe kaymakamlık binası önüne kadar yürüdü yürüyüş esnasında yürüyüşe katılan vatandaşlar hep bir ağızdan, teröre lanet ederek, “Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez” sloganları atılarak Viranşehir İlçe kaymakamlığı önünde toplanan vatandaşlar yapılan basın açıklamasının ardında Şehitler için yapılan duanın ardından sessizce dağıldı.

 24 Ağustos 2016 Çarşamba 12:30

http://www.urfa63haber.com/haber/terre-lanet-ehitleri-anma-yry-3681.html