AK Parti belediye başkan adayları ile ilgili son açıklama 6 Aralık tarihinde geldi. Başkan Erdoğan Recep Tayyip Erdoğan, Aksaray, Ağrı, Bilecik, Erzincan, Edirne, Iğdır, Isparta, Kars, Kırşehir, Kütahya, Siirt, Tunceli, Van, Zonguldak belediye başkan adaylarını duyurdu. Ağrı'da kamuoyunun yakından tanıdığı Savcı Sayan ismini açıklayan Başkan Erdoğan yerel seçim yarışına Ağrı'da Belediye Başkan adayı Savcı Sayan ile girecek.
MHP, Adana Büyükşehir Belediye Başkanlığı için mevcut Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Toroslar Belediye Başkanı Hamit Tunayı aday gösterecek.
CHP'de MYK ve Parti Meclisi toplantısı 6 Aralık tarihinde yapıldı. Toplantıda 7'si büyükşehir 17 ilin belediye başkanlarının da dahil olduğu 212 aday belirlendi. Belediye başkan adayları ile ilgili detaylı bilgilere haberimizden ulaşabilirsiniz.
MHP 12'si il olmak üzere 152 belediye başkan adayını daha açıkladı.
Afyonkarahisar Merkez Afyonkarahisar il Fatih Çetinkaya
Aksaray Merkez Aksaray il Sefer Alkan
Amasya Merkez Amasya il Mehmet Sarı
Bayburt Merkez Bayburt il Hükmü Pekmezci
Bilecik Merkez Bilecik il Akın Atakan
Bingöl Merkez Bingöl il Mehmet Ziya Buyankara
Bitlis Merkez Bitlis il Mehmet Yılmaz
Edirne Merkez Edirne il Recep Kozan
Gümüşhane Merkez Gümüşhane il Sabri Varan
Iğdır Merkez Iğdır il İsa Yaşar Tezel
Yalova Merkez Yalova il Murat Aslanhan
Yozgat Merkez Yozgat il Mehmet Erdemir
Adıyaman Besni Çakırhüyük belde Miktat Çetin
Afyonkarahisar Çay Çay ilçe Hüseyin Çağrı
Afyonkarahisar Çay Pazarağaç Belde Adem Bulut
Afyonkarahisar İhsaniye Kayıhan belde Ömer ŞAHİN
Afyonkarahisar Kızılören Kızılören ilçe Ali Erol
Afyonkarahisar Merkez Çıkrık belde Lokman Çetinaktı
Afyonkarahisar Merkez Fethibey belde Mustafa Özdemir
Afyonkarahisar Merkez Işıklar belde Erol Özağıl
Aksaray Güzelyurt Ihlara belde İsmail Yılmaz
Aksaray Güzelyurt Selime belde Turgut Yayatan
Aksaray Merkez Topakkaya belde Harun Oflaz
Aksaray Merkez Yenikent belde Mehmet Emin Yumuşak
Ardahan Göle Göle ilçe İbiş Uymaz
Ardahan Göle Köprülü belde Farız Taşdemir
Bartın Merkez Hasankadı belde Şeref İmiroğlu
Bartın Merkez Kozcağız belde Savaş Buyurman
Bartın Ulus Kumluca belde İsmail Can
Bayburt Demirözü Gökçedere belde Yavuz Bakır
Bilecik Bozüyük Bozüyük ilçe Oğuz Sertler
Bilecik Merkez Vezirhan belde Hüseyin Ocak
Bilecik Söğüt Söğüt ilçe İsmet Sever
Bingöl Kiğı Kiğı ilçe Nazif Hassoylu
Bingöl Yayladere Yayladere ilçe Mehmet Duransel
Bingöl Yedisu Yedisu ilçe Ömer İsen
Bitlis Adilcevaz Adilcevaz ilçe Ceyhan Batar
Bitlis Tatvan Tatvan ilçe Abdulkerim Akay
Bolu Kıbrıscık Kıbrıscık ilçe Ersin Ercan
Bolu Merkez Karacasu belde Halit Belen
Bolu Yeniçağa Yeniçağa ilçe Zeki Mustafa Egeci
Burdur Karamanlı Karamanlı ilçe Filiz Şener Türkoğlu
Burdur Yeşilova Yeşilova ilçe Ömer Atasoy
Çanakkale Çan Terzialan belde Arif Yumuşak
Çanakkale Gelibolu Gelibolu ilçe Mehmet Eligül
Çankırı Eldivan Eldivan ilçe Nusrettin Gökçer
Çankırı Kızılırmak Kızılırmak ilçe Bahattin Güler
Çankırı Şabanözü Şabanözü ilçe Mustafa Karakaya
Düzce Çilimli Çilimli ilçe Ömer Demirtaş
Düzce Yığılca Yığılca ilçe Rasim Çam
Edirne Havsa Havsa ilçe Tefik Altıparmak
Edirne Lalapaşa Lalapaşa ilçe Mehmet Vedat Kuşoğlu
Edirne Meriç Küplü belde Ali Tükel
Edirne Süloğlu Süloğlu ilçe Aydemir Arslan
Edirne Uzunköprü Uzunköprü ilçe Şahin Şengül
Edirne Uzunköprü Kırcasalih belde Kenan Heleman
Elazığ Ağın Ağın ilçe Ali Uslu
Elazığ Palu Beyhan belde Bayram Öztürk
Erzincan Merkez Yaylabaşı belde Şefik Taşkıran
Erzincan Çayırlı Çayırlı lçe Oktay Efe
Erzincan Otlukbeli Otlukbeli ilçe usuf Tektaş
Erzincan Tercan adırkaya belde ait Durgun
Erzincan Tercan Kargın Belde Yunus Türkmen
Erzincan Tercan Mercan belde Bayram Bilici
Giresun Merkez Duroğlu belde Halil Çetin
Gümüşhane Kelkit Öbektaş belde Yemen Demir
Gümüşhane Köse Köse ilçe Turgay Kesler
Gümüşhane Merkez Arzularkabaköy belde Çetin Rıza Tanış
Gümüşhane Şiran Şiran ilçe Mutlu Özel
Gümüşhane Şiran Yeşilbük belde Sezai Doğan
Gümüşhane Torul Torul ilçe Evren Evrim Özdemir
Iğdır Karakoyunlu Karakoyunlu ilçe Bayram Ali Ballı
Iğdır Merkez Melekli belde Eray Çoşar
Isparta Eğirdir Sarıidris belde Ramazan Pala
Isparta Merkez Kuleönü belde Sezayi Çakır
Isparta Merkez Savköy belde Mustafa Avşar
Isparta Şarkikaraağaç Şarkikaraağaç ilçe Sefa Arıkan
Isparta Şarkikaraağaç Çarıksaraylar belde Halil Toprak
Isparta Şarkikaraağaç Çiçekpınar belde Memiş Kaynak
Isparta Yalvaç Yalvaç ilçe Halil Hilmi Tütüncü
Karabük Yenice Yortan belde Ali Şık
Kastamonu İhsangazi İhsangazi ilçe Hayati Sağlık
Kırıkkale Delice Delice ilçe Soner Mazılıgüney
Kırıkkale Keskin Keskin ilçe Mustafa Alp Sülsipiroğlu
Kırıkkale Merkez Hacılar belde Mehmet Koyuncu
Kırklareli Lüleburgaz Evrensekiz belde Birol Özbay
Kırklareli Vize Çakıllı belde Mehmet Bayram
Kırşehir Çiçekdağı Köseli belde Bekir Yılmaz
Kırşehir Kaman Kurancılı belde Erdoğan Tekeli
Kırşehir Merkez Özbağ belde Rasim Arazay
Kütahya Altıntaş Altıntaş ilçe Mehmet Akbunar
Kütahya Aslanapa Aslanapa ilçe Gökhan Gürel
Kütahya Domaniç Çukurca belde İlyas Tosun
Kütahya Gediz Gediz ilçe Mehmet Oyan
Kütahya Gediz Gökler belde Yüksel Arık
Kütahya Gediz Yenikent belde Mehmet Karaca
Kütahya Merkez Seyitömer belde Halil Öztürk
Kütahya Simav Çitgöl belde Yüksel Ünal
Nevşehir Avanos Avanos ilçe Mustafa Kenan Sarıtaş
Nevşehir Merkez Göreme belde Ömer Eren
Nevşehir Merkez Kaymaklı belde Harun Çekiç
Nevşehir Derinkuyu Yazıhüyük belde Burhanettin Karaketir
Nevşehir Kozaklı Kozaklı ilçe Celalettin Güven
Nevşehir Merkez Uçhisar belde Ali Karaslan
Niğde Bor Bahçeli belde Bülent Gözüpek
Niğde Çiftlik Çiftlik ilçe Fazlı Koç
Niğde Çiftlik Azatlı belde Rasim Aydın
Niğde Çiftlik Bozköy belde Kemal Beşer
Niğde Çiftlik Divarlı belde Mustafa Balcan
Niğde Merkez Aktaş belde Erdoğan Şevenk
Niğde Merkez Alay belde Hacı Mehmet Varol
Niğde Merkez Bağlama belde Murat Karakuzu
Niğde Merkez Hacıabdullah belde Recep Doğmuş
Niğde Merkez Karaatlı belde Faik Okumuş
Niğde Merkez Kiledere belde İsmet Evlendi
Niğde Merkez Konaklı belde Maksut Özçelik
Niğde Merkez Orhanlı belde Şükrü Özdemir
Niğde Ulukışla Ulukışla ilçe Ali Ünkesen
Rize Derepazarı Derepazarı ilçe Selim Metin
Rize Hemşin Hemşin ilçe Muhammet Sağlam
Rize İkizdere İkizdere ilçe Hakan Karagöz
Rize İyidere İyidere ilçe Osman Mete
Sivas Doğanşar Doğanşar ilçe Halil Balık
Sivas Gemerek Gemerek ilçe Yurt Koç
Sivas Gemerek Sızır belde Ali Tamer
Sivas Gölova Gölova ilçe Halil Önge
Sivas Gürün Gürün ilçe Nami Çiftçi
Sivas Hafik Hafik ilçe Selahattin Çuhadaroğlu
Sivas Kangal Kangal ilçe Eren Derviş Akpınar
Sivas Koyulhisar Koyulhisar ilçe Osman Epsileli
Tokat Erbaa Gökal belde Osman Akbulut
Tokat Erbaa Karayaka belde Sebahattin Şenel
Tokat Niksar Serenli belde Nurettin Keleş
Tokat Pazar Pazar ilçe Oğuz Keleş
Tokat Reşadiye Bereketli belde Necaattin Şahin
Tokat Reşadiye Bozçalı belde Bolhan Durmuş
Tokat Reşadiye Cimitekke belde Erol Aydın
Tokat Yeşilyurt Yeşilyurt ilçe Muhsin Yılmaz
Tokat Zile Zile ilçe Ali Özgan
Yalova Armutlu Armutlu ilçe Mustafa Tokat
Yalova Çınarcık Teşvikiye belde Mustafa Nurten
Yalova Merkez Kadıköy belde Muhsin Gürkal
Yozgat Aydıncık Aydıncık ilçe Selahattin Özdemiir
Yozgat Boğazlıyan Boğazlıyan ilçe İbrahim Tamer
Yozgat Çandır Çandır ilçeMehmet Emin Murat
Yozgat Çayıralan Çayıralan ilçe Kıyasi Başgül
Yozgat Kadışehri Kadışehri ilçe Mustafa Doğru
Yozgat Saraykent Ozan belde Mustafa Cansever
Yozgat Sarıkaya Sarıkaya ilçe Ömer Açıkel
Yozgat Aydıncık Baydiğin belde Ünal Karaca
Yozgat Boğazlıyan Sırçalı belde Erhan Tanış
Yozgat Sorgun Gülşehri belde Aziz Kaya"
DAHA ÖNCE AÇIKLANAN MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
MHP lideri Devlet Bahçeli'nin onayladığı isimler şöyle;
Çankırı İl Belediye Başkan Adayı İsmail Hakkı ESEN
Erzincan İl Belediye Başkan Adayı Bekir AKSUN
Giresun İl Belediye Başkan Adayı Dr. Hasan YILMAZ
Kastamonu İl Belediye Başkan Adayı Dr. Galip VİDİNLİ
Kars İl Belediye Başkan Adayı Çetin NAZİK
Kırşehir İl Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Onur KÖKSAL
Kütahya İl Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Âlim IŞIK
Nevşehir İl Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Filiz KILIÇ
Zonguldak İl Belediye Başkan Adayı Hamdi AYAN
Afyonkarahisar Emirdağ İlçesi Belediye Başkan Adayı Uğur Serdar KARGIN
Afyonkarahisar İhsaniye İlçesi Belediye Başkan Adayı Şaban ÇABUK
Aksaray Ortaköy İlçesi Belediye Başkan Adayı Mahmut ÜTÜK
Amasya Hamamözü İlçesi Belediye Başkan Adayı Fatih BAYRAKDAR
Amasya Merzifon İlçesi Belediye Başkan Adayı Hüseyin SAKA
Amasya Taşova İlçesi Belediye Başkan Adayı Süleyman TORUN
Artvin Kemalpaşa İlçesi Belediye Başkan Adayı Erhan ŞAHİN
Bayburt Aydıntepe İlçesi Belediye Başkan Adayı Haşim ŞENTÜRK
Bilecik Gölpazarı İlçesi Belediye Başkan Adayı Murat ER
Bilecik Pazaryeri İlçesi Belediye Başkan Adayı Haluk FİLİZLİ
Bilecik Yenipazar İlçesi Belediye Başkan Adayı İlhan ÖZDEN
Çankırı Ilgaz İlçesi Belediye Başkan Adayı Arif ÇAYIR
Çorum Laçin İlçesi Belediye Başkan Adayı Ünal GEVŞEK
Düzce Cumayeri İlçesi Belediye Başkan Adayı Mustafa KOLOĞLU
Düzce Gümüşova İlçesi Belediye Başkan Adayı Muhayrem TOZAN
Erzincan Kemah İlçesi Belediye Başkan Adayı Osman Kemal ASLAN
Erzincan Refahiye İlçesi Belediye Başkan Adayı Cevdet ÇINAR
Erzincan Tercan İlçesi Belediye Başkan Adayı Mehmet YILMAZ
Giresun Çamoluk İlçesi Belediye Başkan Adayı Fatih DÜZ
Giresun Doğankent İlçesi Belediye Başkan Adayı Haşim Birol TEKİN
Giresun Espiye İlçesi Belediye Başkan Adayı Tuğrul YANIKOĞLU
Giresun Görele İlçesi Belediye Başkan Adayı Ertuğrul MELİKOĞLU
Giresun Tirebolu İlçesi Belediye Başkan Adayı Fikri ŞEN
Karaman Kazımkarabekir İlçesi Belediye Başkan Adayı Recep BOYACIOĞLU
Kars Arpaçay İlçesi Belediye Başkan Adayı Erdal MERT
Kars Kağızman İlçesi Belediye Başkan Adayı Nevzat YILDIZ
Kastamonu Ağlı İlçesi Belediye Başkan Adayı Şahin ÇOLAK
Kastamonu Bozkurt İlçesi Belediye Başkan Adayı Bozkurt EKEŞ
Kastamonu Devrekani İlçesi Belediye Başkan Adayı Mümtaz ALİUSTAOĞLU
Kastamonu İnebolu İlçesi Belediye Başkan Adayı Engin UZUNER
Kırıkkale Yahşihan İçesi Belediye Başkan Adayı Osman TÜRKYILMAZ
Kırıkkale Bahşılı İlçesi Belediye Başkan Adayı Halil İbrahim BİŞKİN
Kırıkkale Balışeyh İlçesi Belediye Başkan Adayı Mustafa ŞEN
Kırklareli Demirköy İlçesi Belediye Başkan Adayı Muhlis YAVUZ
Kırklareli Pınarhisar İlçesi Belediye Başkan Adayı Nedim BARS
Kırklareli Vize İlçesi Belediye Başkan Adayı Sedat BALKI
Kırşehir Akçakent İlçesi Belediye Başkan Adayı Ahmet BOZKURT
Kırşehir Akpınar İlçesi Belediye Başkan Adayı Ramazan ATALAY
Kütahya Domaniç İlçesi Belediye Başkan Adayı Sahvet ERTÜRK
Kütahya Dumlupınar İlçesi Belediye Başkan Adayı Niyazi TEZCAN
Kütahya Pazarlar İlçesi Belediye Başkan Adayı Cavit ERDOĞAN
İşte kesinleşen adaylar:
1- Denizli Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ebru Leman KALKAN
2- Niğde İl Belediye Başkan Adayı Hakan ER
3- Elazığ İl Belediye Başkan Adayı Bilal ÇOBAN
4- Sivas İl Belediye Başkan Adayı Mehmet ER
5- Kırıkkale İl Belediye Başkan Adayı Serdar YARAR
6- Karaman İl Belediye Başkan Adayı Savaş KALAYCI
7- Ardahan İl Belediye Başkan Adayı Halil KAÇAR
8- Adana Kozan İlçesi Belediye Başkan Adayı Nihat ATLI
9- Afyon Başmakçı İlçesi Belediye Başkan Adayı Ayhan GÖNÜLLÜ
10- Afyon Bolvadin İlçesi Belediye Başkan Adayı Selahattin KELEKÇİ
11- Antalya Alanya İlçesi Belediye Başkan Adayı Adem Murat YÜCEL
12- Antalya Finike İlçesi Belediye Başkan Adayı Nail DÜLGEROĞLU
13- Balıkesir Balya İlçesi Belediye Başkan Adayı Osman KILIÇ
14- Bartın Kurucaşile İlçesi Belediye Başkan Adayı Sinan ÖZEKİN
15- Burdur Tefenni İlçesi Belediye Başkan Adayı Ümit ALAGÖZ
16- Ordu Fatsa İlçesi Belediye Başkan Adayı Murat KAÇAK
17- Ordu İkizce İlçesi Belediye Başkan Adayı Osman KAYGI
18- Samsun Alaçam İlçesi Belediye Başkan Adayı İlyas ACAR
19- İzmir Aliağa İlçesi Belediye Başkan Adayı Serkan ACAR
20- Kahramanmaraş Afşin İlçesi Belediye Başkan Adayı Hikmet BÖKE
21- Karabük Safranbolu İlçesi Belediye Başkan Adayı Fatma DANIŞMAN
22- Karaman Ayrancı İlçesi Belediye Başkan Adayı Yüksel BÜYÜKKARCI
23- Kayseri Özvatan İlçesi Belediye Başkan Adayı Halit DEMİR
24- Osmaniye Kadirli İlçesi Belediye Başkan Adayı Ömer TARHAN
25- Kırşehir Çiçekdağı İlçesi Belediye Başkan Adayı İsmail YILMAZ
26- Konya Kulu İlçesi Belediye Başkan Adayı Fatih TOKLUCU
27- Manisa Alaşehir İlçesi Belediye Başkan Adayı Ali UÇAK
28- Çanakkale Ayvacık İlçesi Belediye Başkan Adayı Selçuk GÖDEK
29- Çankırı Bayramören İlçesi Belediye Başkan Adayı Halil MURATOĞLU
30- Düzce Akçakoca İlçesi Belediye Başkan Adayı Okan YANMAZ
AÇIKLANAN AK PARTİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI
Ağrı - Savcı Sayan
Aksaray - Evren Dinçer
Bilecik -Nihat Can
Erzincan -Cemalettin Başsoy
Edirne Koray Uymaz
Iğdır Adil Aşırım
Isparta Şükrü Başdeğirmen
Kars Ensar Erdoğdu
Kırşehir Yaşar Bahçeci
Kütahya Ahmet Sami Kutlu
Siirt Ali İlbaş
Tunceli Gökhan Arslan
Van Necdet Takva
Zonguldak - Ömer Selim Alan
AFYON: Mehmet Zeybek
ANKARA: Mehmet Özhaseki
BALIKESİR: Yücel Yılmaz
BİNGÖL: Erdal Arıkan
ÇANAKKALE: Ayhan Gider
ÇANKIRI: Hüseyin Boz
ESKİŞEHİR: Burhan Sakallı
ÇORUM: Halil İbrahim Aşkın
HATAY: İbrahim Güler
İZMİR: Nİhat Zeybekçi
KONYA: Uğur İbrahim Altay
KARAMAN: Mahmut Sami Şahin
SAKARYA: Ekrem Yüce
MARDİN: Mehmet Vecdi Kahraman
SİVAS: Hilmi Bilgin
MUŞ: Feyat Asya
TRABZON: Murat Zorluoğlu
TOKAT: Eyüp Eroğlu
UŞAK: Mehmet Çakın
YOZGAT: Celal Köse
Adıyaman, Süleyman Kılınç...
Amasya; Cafer Özdemir.
Antalya; Menderes Türel
Ardahan - Yunus Baydar
Artvin - Mehmet Kocatepe
Bartın - Yusuf Ziya Aldatmaz
Batman - Murat Güneştekin
Bayburt - Fatih Yumak
Bitlis - Nasrullah Tanglay
Bolu- Fatih Metin
Burdur - Deniz Kurt
Bursa - Ali Nur Aktaş
Denizli - Osman Zolan
Diyarbakır - Cumali Atilla
Düzce - Faruk Özlü
Elazığ- Şahin Şerefoğulları
Erzurum- Mehmet Sekmen
Gaziantep - Fatma Şahin
Giresun - Aytekin Şenlikoğlu
Gümüşhane - Ercan Çimen
Hakkari- Cüneyt Epcim
Kahramanmaraş - Hayrettin Güngör
Karabük - Burhanettin Uysal
Kastamonu - Tahsin Babaş
Kayseri - Memduh Büyükkılıç
Kırıkkale - Mehmet Saygılı
Kırklareli - Burak Süzülmüş
Kilis - Mehmet Abdi Bulut
Kocaeli - Tahir Büyükakın
Malatya - Selahattin Gürkan
Nevşehir - Rasim Arı
Niğde - Emrah Özdemir
Ordu - Hilmi Güler
Rize - Rahmi Metin
Samsun - Mustafa Demir
Sinop - Ali Çöpçü
Şanlıurfa - Zeynel Abidin Beyazgül
Şırnak - Mehmet Yarka
Tekirdağ - Mestan Özcan
Yalova- Yusuf Ziya Öztabak
CHP 212 ADAYINI DAHA AÇIKLADI
CHP'de MYK ve Parti Meclisi toplantısı 6 Aralık tarihinde yapıldı. Toplantıda 7'si büyükşehir 17 ilin belediye başkanlarının da dahil olduğu 212 aday belirlendi.
212 adayın isimleri şöyle:
"Afyonkarahisar Çobanlar Belediyesi Beytullah Tota,
Afyonkarahisar Bayat Belediyesi Hüseyin Özaktan,
Afyonkarahisar Sultandağı Yeşilçiftlik Belediyesi Mehmet Ali Sakal,
Afyonkarahisar Sultandağı Dereçine Belediyesi Ömer Yıldız,
Afyonkarahisar Emirdağ Belediyesi Barış Can,
Afyonkarahisar Şuhut Karaadilli Belediyesi Hasan Damar,
Adıyaman Merkez Kömür Belediyesi Murat Yapık,
Ağrı Hamur Belediyesi Muzaffer Ademi,
Aksaray Eskil Eşmekaya Belediyesi Turgay Eşmekaya,
Aksaray Sarıyahşi Belediyesi Eren Özdaş,
Aksaray Sultanhanı Belediyesi Ahmet Karacaer,
Amasya Gümüşhacıköy Belediyesi Zehra Özyol (mevcut başkan),
Amasya Hamamözü Belediyesi Mustafa Erge,
Ankara Kalecik Belediyesi Hamza Alper Gümüş,
Antalya Gazipaşa Belediyesi Mehmet Ali Yılmaz,
Ardahan Merkez Faruk Demir,
Artvin Borçka Belediyesi Ercan Orhan,
Artvin Yusufeli Belediyesi Barış Demirci,
Artvin Ardanuç Belediyesi Yıldırım Demir (mevcut başkan),
Aydın Germencik Belediyesi Fuat Öndeş,
Aydın Yenipazar Belediyesi Mehmet Yüsran Erden,
Aydın Büyükşehir Belediyesi Özlem Çerçioğlu (mevcut başkan),
Balıkesir Karesi Belediyesi Levent Tellioğlu,
Balıkesir Sındırgı Belediyesi Tuncay Öztürk,
Balıkesir Gömeç Belediyesi Mehmet İrem Himam,
Balıkesir Gönen Belediyesi İbrahim Palaz,
Batman Beşiri İkiköprü Belediyesi Yalçın Kaya,
Batman Kozluk Bekirhan Belediyesi Hasan Sönmezsoy,
Batman Merkez Balpınar Belediyesi Kemal Demir,
Batman Sason Yücebağ Belediyesi Uğur Atalay,
Bilecik Bozüyük Belediyesi Mehmet Talat Bakkacıoğlu,
Bilecik Bozüyük Dodurga Belediyesi Yusuf Yiğit,
Bilecik Merkez Semih Şahin,
Bilecik Osmaneli Belediyesi Faik Üstün,
Bilecik Pazaryeri Belediyesi İbrahim Torun,
Bilecik Yenipazar Belediyesi Gönül Kaya,
Bingöl Adaklı Belediyesi Şahin Işın,
Bingöl Solhan Belediyesi Ertan Turgut,
Bitlis Ahlat Belediyesi Mazlum Şahin,
Bitlis Ahlat Ovakışla Belediyesi Faik Kartal,
Bolu Kıbrıscık Belediyesi Emin Tekemen,
Burdur Çeltikçi Belediyesi Ahmet Bozdağ,
Burdur Karamanlı Belediyesi Turgut Yasa,
Burdur Yeşilova Belediyesi Mümtaz Şenel,
Çanakkale Gelibolu Evreşe Belediyesi Şefik Ay,
Çanakkale Lapseki Umurbey Belediyesi Erdal Doğan,
Çanakkale Ayvacık Küçükkuyu Belediyesi Cengiz Balkan (mevcut başkan),
Çanakkale Merkez Ülgür Gökhan (mevcut başkan),
Çanakkale Merkez Kepez Belediyesi Birol Arslan,
Çankırı Merkez Mustafa İbişoğlu,
Çankırı Şabanözü Belediyesi Zeki Göktaş,
Çorum Merkez Özgür Kılıç,
Çorum Alaca Belediyesi Sedat Genç,
Çorum Ortaköy Belediyesi Muzaffer Tüzün,
Denizli Bekilli Belediyesi Türkan Keyik,
Denizli Bozkurt Belediyesi Birsen Çelik (mevcut başkan),
Denizli Sarayköy Belediyesi Cengiz Demirci,
Denizli Buldan Belediyesi Hikmet Şenözen,
Edirne Havsa Belediyesi Oğuz Tekin (mevcut başkan), E
dirne İpsala Esetçe Belediyesi İbrahim Örs (mevcut başkan),
Edirne Keşan Beyendik Belediyesi Muhammet Örnek,
Edirne Meriç Küplü Belediyesi Gökmen Altay,
Edirne Meriç Belediyesi Erol Dübek,
Edirne Süloğlu Belediyesi Mehmet Ormankıran (mevcut başkan),
Edirne Meriç Subaşı Belediyesi Ersöz Zünbül
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.