Ataklı 'Büyük Yangınlar Lazım" Demişti! İşte O Olay Video

Ana Sayfa » Şanlıurfa » BAŞKAN ÖZYAVUZ'DAN GENEL BAŞKAN BAHÇELİ'YE ANLAMLI HEDİYE

BAŞKAN ÖZYAVUZ'DAN GENEL BAŞKAN BAHÇELİ'YE ANLAMLI HEDİYE

Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, MHP Grup Toplantısı sonrası Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir araya geldi.

 
6 Nisan 2021 Salı 14:36
Okunma: 2370
Yorum YapYazdır
 
BAŞKAN ÖZYAVUZ'DAN GENEL BAŞKAN BAHÇELİ'YE ANLAMLI HEDİYE

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Milliyetçi Hareket Partisi Grup Toplantısı sonrasında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir araya gelen Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Genel Başkan Bahçeli’ye hediye takdiminde bulundu.

Ramazan Ayı’nın anlam ve önemine binaen üzerinde Fetih suresinin ilk ayetinin yazılı olduğu Kabe-i Şerif’in anahtarını Genel Başkan Bahçeli’ye takdim eden Başkan Özyavuz, Milliyetçi Hareket Partisi'nin 13. Olağan Büyük Kurultayı’nda 1277 oyla yeniden Genel Başkanlığa seçilen Bahçeli’ye bir kez daha tebriklerini iletti.

Beraberinde Milliyetçi Hareket Partisi Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz ile birlikte Genel Başkan Bahçeli’ye hediye takdiminde bulunup hatıra fotoğrafı çektiren Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, Bahçeli’ye çalışmalarında muvaffakiyetler dilerken, Genel Başkan Bahçeli ise takdim edilen hediyenin oldukça anlamlı olduğunu belirterek Başkan Özyavuz’a teşekkürlerini iletti.

İlgili Haberler
left